Baldai namams, biurui. Interjero detalės. Profesionalios paslaugos.

— „Kas genialu, tas paprasta. Tačiau tai kas paprasta nebūtinai genialu.“ O kaip kasdieniniame gyvenime? —

Tinklaraštis

Ką reikėtų žinoti prieš perkant valgomojo stalą

Baldus kartais išsirinkti yra sunkiau nei buvo planuota. Koją gali pakišti naujas interjero dizainas bei kiti niuansai, tokie kaip – kaina ar išmatavimai. Renkantis baldus, dažnai reikia sugaišti nemažai laiko sprendžiant kokį valgomojo stalą statyti namuose. Tikrai ne visiems pritaikomas tas pats šablonas. Valgomojo stalas turėtų būti pasirenkamas vadovaujantis keliomis taisyklėmis.

Valgomojo stalo kokybė priklauso nuo to, iš ko jis pagamintas. Logiška, kad medžio masyvo stalviršis bus žymiai patvaresnis nei medienos drožlių plokštė. Bet, reikia turėti galvoje, kad kojos irgi daro įtaką tvirtumui. Norint ilgaamžio gaminio, siūloma rinktis tokį valgomojo stalą, kuris būtų pagamintas iš kokybiškų medžiagų, o ne pigių, kurios dažnai vers išlaidauti.

Prieš perkant valgomojo stalą reikia žinoti kelis niuansus. Pirmiausia, pasižiūrėkite kokiam žmonių skaičiui jis yra skirtas. Įsigijus stalą, kuris skirtas keturiems žmonėms, natūralu, kad prie jo sėdėti didesniam žmonių skaičiui bus labai nepatogu. Paprasčiausiai, bus labai mažai vietos. Tad, renkantis stalą, jokiais būdais nesusigundykite žemomis kainomis, nes gali būti, jog stalas bus labai mažas.

Antra vertus, atminkite, kad valgomojo stalai gali būti moduliniai. Paprastai kalbant, yra tokių gaminių, kurie gali būti padidinami. Tai stalai, kurie gali būti padidinami naudojant užslėptas konstrukcijas. Iš pažiūros tokie stalai atrodo natūraliai, tačiau juose yra paslėptos papildomos plokštės bei kojos. Tokie baldai yra naudingi tuomet, kai žinoma, jog namuose dažnai bus svečių.

Valgomojo stalai gali būti perkami su kėdėmis arba be jų. Turėkite galvoje, kad renkantis stalą, reikia gerai paskaityti aprašymą, nes jame nurodoma kas į eina į komplekto sudėtį. Vienais atvejais valgomojo stalas gali būti parduodamas su kėdėmis, o kitais atvejais, jas gali tekti pirkti atskirai. Taip pat pabrėžiama, kad reikėtų gerai apskaičiuoti kaip verta pirkti valgomojo stalus, nes būna atvejų, kad stalą ir kėdes perkant atskirai, išleidžiama mažesnė suma nei perkant kartu.

Perkant valgomojo stalą internetu, pasidomėkite ar pristatymo išlaidos yra priskaičiuotos. Internetu užsisakyti visus baldus lengva, bet nereikia pamiršti, kad vieni pardavėjai reikalauja atskirai susimokėti už pristatymą.