Baldai namams, biurui. Interjero detalės. Profesionalios paslaugos.

— „Kas genialu, tas paprasta. Tačiau tai kas paprasta nebūtinai genialu.“ O kaip kasdieniniame gyvenime? —

Tinklaraštis

Kaip išsirinkti lauko baldus.

Lauko baldų pasirinkimas ko gero pareikalaus daugiau žinių nei tikėjotės. Juos rinktis reikėtų ne pagal tai, kiek jie kainuoja. Yra daugybė kitų kriterijų, kurių nevalia praleisti pro akis. Lauko baldus išsirinkti galima paprastai, bet visada reikia vadovautis tam tikromis taisyklėmis, kad paskui netektų gailėtis dėl tokių pirkinių kokybės ar tiesiog patirtų nuostolių.

Labai svarbu atsižvelgti į lauko baldų naudojimo paskirtį. Paprastai kalbant, vieni lauko baldai gali būti naudojami atvirtoje vietoje, o kiti – turi būti laikomi po stogu. Kai kurių laiko baldų kokybė yra blogesnė nei kitų, nes naudojamos skirtingos medžiagos. Pavyzdžiui, kai kurie lauko baldai gali būti naudojami tik terasose, po stogu dėl to, kad jie neatlaiko vandens žalos. Gavus lietaus, tokie baldai gali pradėti greičiau dėvėtis, o tai būtų nereikalingos išlaidos. Tad, perkant baldus laukui, pasidomėkite kaip ir kur konkrečiai juos galima naudoti.

Lauko baldų kainos priklauso nuo naudotų medžiagų gamyboje. Pavyzdžiui, vieni mediniai lauko baldai gali būti brangesni nei kiti analogiški. Taip gali būti dėl to, kad vieni baldai bus dengti specialiomis medžiagomis, padedančiomis labiau apsisaugoti nuo lietaus, puvėsio, pelėsio ir kitų žalingų faktorių. Štai, kiti gaminiai tiesiog bus pagaminti iš medienos, tad jums patiems juos reikės nudažyti ar lakuoti specialiomis medžiagomis. Tad, prieš perkant lauko baldus, pasidomėkite kaip jie yra paruošti atlaikyti tam tikras sąlygas.

Internetu lauko baldus įsigyti galima ne visais atvejais. Renkantis lauko baldus internetu, pirmiausia pasidomėkite ar pardavėjai taiko didelius pristatymo mokesčius ar ne. Kai kurie pardavėjai netgi atsisako pristatyti lauko baldus į tolimas vietoves, nebent būtų naudojamasi kurjerių paslaugomis, už kurias sumokėtų pats klientas.

Lauko baldai gali būti užsakomi pagal pageidavimus arba perkami iš esamo asortimento. Turėkite galvoje, kad net ir nestandartinius lauko baldus tam tikri gamintojai gali pagaminti pagal jūsų pageidavimus. Svarbu tik turėti pakankamą pinigų sumą ir tiek. Kai kurie lauko baldų gamintojai gali sukurti tokius lauko baldus, kurie jums tarnaus ne vieną dešimtį metų!

Naujausi